BİLGİSAYAR EĞİTİMLERİ

PHP

PHP (Hypertext Preprocessor), Platformdan bağımsız (Windows,Linux, etc.) çalışabilen sunucu taraflı, Html gömülü betik dilidir. Dinamik ve web tabanlı uygulamalar geliştirmek için günümüzde kullanılan en önemli programlama dillerinden biridir ve web programcılığının vazgeçilmezlerindendir.

 

PHP ile Web Programlama kursumuzda dinamik websiteleri oluşturarak websitesi içerik yönetim sistemleri, ziyaretçi defteri, anket, sayfa sayaç ve istatistikleri, intranet uygulamaları, admin panellerini rahatlıkla yapabileceksiniz.

 

Kursumuza temel bilgisayar eğitimi, algoritma ve HTML bilgisi olan  kursiyerlerin katılması daha uygun olacaktır.

 

PHP Kursu, PHP'nin yakın ilişkili olduğu ISS (Internet Information Services), Apache web sunucuları configurasyonları ve MySQL eğitimini de kapsamaktadır. Son olarak, PHP teknolojisi kullanılarak geliştirilmiş açık kaynaklı sistemler üzerinde durulacaktır.

 

Kursumuzu başarılı bir şekilde tamamlayan kursiyerler Web Tasarım, Reklam, Grafik Tasarım ajanslarında, Gazete ve Dergilerde rahatlıkla iş imkanı bulabilmektedir. Serbest çalışarak ürettiğiniz projeler ile ek gelirler de kazanabilirsiniz. 
          

PHP Kurs İçeriği

PHP'ye Bakış

Temel Script Yazma ve Döngü Yapıları Koşul Yapıları 

Apache Web Sunucusu Kullanımı 

PHP Fonksiyonları 

PHP Operatörleri 

PHP'de Diziler 

Veritabanı (MySQL) ve Formlar 

PHP’de  Dosyalar

E-Ticaret 

MySQL Kullanma 

PHP Cookie Kullanımı 

PHP Görevleri Class Kullanımı 

Örnek Proje Uygulama    

 

 

DUYURULAR
Tümünü Göster

Ziya Gökalp Cad. Karanfil Sokak No:1 Nurettinbey İşhanı Kat 5 Kızılay / ANKARA   |   Tel : 0 312 433 00 40 - 433 47 40   |   Fax : 0 312 433 47 40