HAKKIMIZDA

          Batıfen Bilgisayar ve İngilizce Kurslarının İngilizce eğitimindeki markası NETACADEMY Schools of English "Callan Method" farkı ile zamanın en önemli değer olduğu noktasından hareket ederek dil eğitimine farklı bir boyut getirmiştir.

          Kurucusu Net Akademi Eğitim Yazılım Danışmanlık Limited Şirketi olan Batıfen Bilgisayar ve İngilizce Kursu, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Kanununa bağlı olarak faaliyet göstermektedir. Batıfen Bilgisayar ve İngilizce Kursu, 5 kurs grubunda, 32 farklı MEB sertifikalı eğitim programları ve 90 kişilik kontenjanı ile hizmet vermektedir.

          BATIFEN;
               1999 yılında başlayan eğitim tecrübesi,
               10 kişilik sınıflar,
               Son sistem bilgisayarlar,
               Alanlarında uzman eğiticiler,
               Uygulamalı eğitimler,
               Ders dışında sınırsız çalışma imkanı,
               Callan Method ile eğitim farkı,
               MEB onaylı Sertifika Programları,
               Toefl  iBT Test Merkezi,
               Öz-Kur-Der Üyeliği,
               Xpert Sertifika Programları sunar.

          Sektördeki değişimi izleyip öncü rol oynayarak teknolojinin sağladığı değişime dinamik yapısı ile cevap veren,  MEB'in belirlediği standartlarla birlikte gelişen teknolojinin son sistem bilgisayarlarıyla donatılan, NETACADEMY Schools of English markası ile uyguladığı Callan Method farkı ile İngilizceyi en kısa ve en hızlı biçimde öğretmeyi amaçlayıp, bugüne kadar bilinen tüm öğretim yöntemleri içerisinde dil eğitimine yeni bir boyut getirerek, normal zamanın çeyreğinde İngilizce öğreten eğitim alanında kaliteli ve güvenilir bir marka olmak BATIFEN in her zaman temel hedefi olmuştur. Bugüne kadar mezun olarak önemli kurum ve kuruluşlarda çalışmakta olan BATIFEN kursiyerleri  BATIFEN in en önemli referanslarıdır.

Ziya Gökalp Cad. Karanfil Sokak No:1 Nurettinbey İşhanı Kat 5 Kızılay / ANKARA   |   Tel : 0 312 433 00 40 - 433 47 40   |   Fax : 0 312 433 47 40