YABANCI DİL EĞİTİMLERİ

YDS Kursu

ÖSYM tarafından 4 Ocak 2013 tarihinde yapılan basın açıklamasında, 2013 yılından itibaren artık KPDS , ÜDS gibi yabancı dil seviye belirleme sınavlarının yerine yılda 2 kez YDS sınavı yapılacağı belirtilmiştir.

 

YDS sınavının tüm kamu ve özel sektör yerleştirmelerinde yabancı dil seviyesi olarak esas alınacağı ve adayların 2013 yılı itibarı ile yılda 2 kez yapılacak YDS sınavına girmelerinin kendileri için faydalı olacağı belirtilmiştir.  

 

Netacademy Schools of English tarafından düzenlenen KPDS ve ÜDS hazırlık kursları, 2013 yılından itibaren YDS kursu olarak güncellenmiştir.

►  Yeni sınav sistemine uygun güncel müfredatlar,

►  Yeni sınav sistemine uygun güncel materyaller,

►  Alanında tecrübeli öğretmenler,

►  10 Kişilik gruplar,

►  Ücretsiz etüt imkanları,

►  Esnek ders saatleri,

►  Deneme sınavları,

                                                                     ►  Uygun ödeme seçenekleriyle

 

YDS kurs programlarımızda, sınavda başarılı olmanız için gerekli bilgi, sınav stratejisi ve pratiğini kazanarak en kısa sürede en yüksek puanı alabilmeniz hedeflenmektedir. Bu nedenle, dersler yeni YDS sınav formatına göre hazırlanmış Test Tekniği, Zaman Yönetimi, Kelime ve Okuma Eğitimi, Gramer Eğitimi ve Soru Çözümlerinin bulunduğu seviyelere uygun müfredatlarla yapılmaktadır.

 

Netacademy Schools of English‘de aşağıda belirtilen 3 farklı YDS kurs programı uygulanmaktadır. Kursiyerler ilk olarak Seviye Tespit Sınavına katılır veya daha önce girdikleri KPDS, ÜDS, KPSS DİL PUANI ve YDS benzeri sınav sonuçları ile birlikte hedefleri doğrultusunda hangi program veya programlara ihtiyaçları olduğu belirlenir.

 

1.  YDS Ön Hazırlık Kursu

2.  YDS Hazırlık Kursu

3.  YDS Hazırlık Özel Ders

 

YDS'ye yönelik hazırlanan materyal, test kitabı ve ek birçok özgün sorudan oluşan testler YDS öğrencilerimize ücretsiz sunulmaktadır.

 

YDS Ön Hazırlık Kursu

 

Bu program, İngilizce seviyesi düşük olan kursiyerlerin İngilizce seviyesini YDS Hazırlık gruplarına uygun hale getirmek için hazırlanmıştır. Kursumuzda yapılan Seviye Tespit Sınavı sonucunda B1 (Pre Intermediate) seviyesi altında olan veya daha önce girdikleri KPDS, ÜDS, KPSS DİL PUANI ve YDS benzeri sınavlardan 35 puan altında alan kursiyerler ilk olarak bu programa                                                                              katılmalıdır.

 

YDS Ön Hazırlık Kursunda, kursiyerlere sınava hazırlanmaları için gerekli olan Temel Sınav İngilizcesi Altyapısı kazandırılır. Derslerde kapsamlı gramer, kelime ve okuma eğitimi üzerinde durulur. Böylece kursiyerler YDS Hazırlık Kursu sırasında yapılan sınav tekniği ve sınav pratiği çalışmalarını daha iyi özümser, temel İngilizce problemlerini aşarak YDS Hazırlık Kursuna katılabilecek seviyeye gelir.

 

YDS Hazırlık Kursu

 

Bu program, İngilizce seviyesi B1 (Pre Intermediate) seviyesi üzerinde olan kursiyerler için hazırlanmıştır. Kursumuzda yapılan Seviye Tespit Sınavı sonucunun veya daha önce girdikleri KPDS, ÜDS, KPSS DİL PUANI ve YDS benzeri sınavların değerlendirilmesi sonucunda bu gruplara katılabilirler.

 

Yeterli seviyede İngilizce bilgisi olan kursiyerler için hazırlanan YDS Hazırlık Kursunda, hem sınava yönelik dil yetkinliğini geliştiren hem de sınav teknik ve stratejilerini öğreten çalışmalar yapılır.

 

Gramer başlıklarının yalnızca sınavı ilgilendiren ileri düzey detaylarının anlatıldığı hızlı bir gramer çalışmasından sonra sınavda çıkmış veya çıkması muhtemel tüm soru biçimleri üzerine SINAV odaklı TEKNİK ve TAKTİK çalışmaları yapılmaktadır. Kelime çalışmaları ile farklı birçok  branşta,  ileri  düzey  akademik kelime hazneniz artırılır, okuma ve anlama becerileri geliştirilir.                

 

Ayrıca daha önceki yıllarda çıkmış olan soruların analizi, sınava yönelik pratik ve teknik yöntemler, YDS de yer alan konular ile ilgili alıştırmalar ve deneme sınavları ile kursiyerlerimizin sınavdan alacakları puanları maksimuma taşımak amaçlanmıştır.

 

Belirli günler ve saatlerde ücretsiz olarak düzenlediğimiz soru çözüm ve telafi saatlerimize katılarak kaçırdığınız konuları tekrar edebilir, ek çalışma imkanı bulabilirsiniz.

 

YDS Hazırlık Özel Ders 

 

YDS sınavına yönelik özel derslerimiz;

 

       ►  Birebir (Öğretmen-Kursiyer) olarak,

       ►  Kursiyerin belirlediği esnek ders saatlerinde,

       ►  Kursiyerin hedef ve beklentilerine,

       ►  Kursiyerin kendi performansına göre verilmektedir.

 

Özel derslerimiz, YDS sınavı için eksik olduğunuz noktaları belirleyerek sınavda istediğiniz notu alabilmeniz için gerekli donanıma, sınav TEKNİK ve TAKTİK bilgisine sahip olmanızı sağlamaktır.

 

Ders müfredatı ve içeriği; ilk dersten önce gireceğiniz YDS deneme sınavının eğitmenimiz tarafından değerlendirilmesi sonucunda, eksik olduğunuz noktalar temel alınarak belirlenir.

 

Esnek bir yapıya sahip olan özel derslerin işleyişi, öğretmenimiz rehberliğinde seviye, hedef ve öğrenme alışkanlıklarınız dikkate alınarak şekillendirilir.

 

         NETACADEMY Ders Programları

Grup Adı Ders Günleri Ders Saati
 Hafta İçi Akşam  Pazartesi Salı Perşembe Cuma 18:30 / 20:50
 Hafta Sonu Sabah  Cumartesi Pazar 09:30 / 13:15
 Hafta Sonu Öğle  Cumartesi Pazar 13:30 / 17:15
DUYURULAR
Tümünü Göster

Ziya Gökalp Cad. Karanfil Sokak No:1 Nurettinbey İşhanı Kat 5 Kızılay / ANKARA   |   Tel : 0 312 433 00 40 - 433 47 40   |   Fax : 0 312 433 47 40