YABANCI DİL EĞİTİMLERİ

İş İngilizcesi

İngilizce uluslararası bir dildir. Mesleki yönüyle de uluslararası olduğu için, çeşitli iş çevrelerinde daha etkin bir şekilde İngilizce iletişim kurabilmek ihtiyaçtır. İngilizceyi iş yaşamlarında kullanmak isteyen öğrenciler ve işadamları için Netacademy Schools of English İş İngilizcesi eğitimleri düzenlenmektedir.

 

Bu gruplarımıza katılarak , ilgili terminoloji vurgusu ile İngilizce tartışma yürütebilme, sunum yapma ve konuşma hazırlama, akademik ve profesyonel içerikli metinlerin anlaşılması becerileri, yazma alıştırmaları, sunumlar, diyaloglar, teknik kelime öğrenme, e-posta, kısa not ve mektup yazma, mülakat, telefon görüşmeleri vb. faaliyetlerle İngilizceyi iş ortamınızda kullanmayı öğreneceksiniz. Belli bir konuda araştırma yürütme ve bir yazılı çalışma yapma bu eğitimdeki diğer önemli aktivitelerinden olacaktır.

 

Bu program tamamen interaktif ve konuşmaya yönelik yürütülür. Amaç öğrencinin kendini ifade etmesine olanak sağlamak, güven kazandırmak, iş hayatında kullanılan kavramları öğretmektir. Eğitim sonunda öğrenciler aşağıdaki özellikleri kazanmış olur.

          Effective  Telephoning              (Telefonda Etkili Konuşma)
          Business  Letters                     (İş Yazışmaları)
          Presentation  Techniques        (Sunum Teknikleri)
          Meeting  Techniques                (Toplantı Teknikleri)
          Negotiation  Techniques         (Müzakere Teknikleri)
          Marketing  Ethics                     (Pazarlama Etiği)
          Customer  Relations              (Müşteri İlişkileri)
          Brand  Management               (Marka Yönetimi)
          Team-Building                        (Takım Kurma)
          Corporate  Strategy                (Kurumsal Strateji)
          Call Centre English Training     (Çağrı Merkezi ) 

 

DUYURULAR
Tümünü Göster

Ziya Gökalp Cad. Karanfil Sokak No:1 Nurettinbey İşhanı Kat 5 Kızılay / ANKARA   |   Tel : 0 312 433 00 40 - 433 47 40   |   Fax : 0 312 433 47 40