KURUMSAL EĞİTİMLER

Kurumsal Bilgisayar

Özel Sektör ve Resmi Kurumlara, personellerinin kişisel gelişimlerinin sağlanması ve iş verimliliğinin artırılması amacıyla Kurumsal Eğitimler verilmektedir.

 

 Kurumsal eğitim almak isteyen kurumlar için, eğitim danışmanlarımız kuruma gelerek ihtiyaç belirler, eğitim metotlarının tanıtımını yapar, demo dersler sunar ve seviye tespit sınavı uygular. Bu çalışmalar sonrasında ders almak isteyen kişiler eğitim metodunu daha iyi tanıma fırsatı yakalamış olur ve eğitim alma kararını daha net verebilirler.

 

Kurumsal Eğitimler, kurumun talebi doğrultusunda kursumuzda veya kurum bünyesinde verilebilir.

 

Eğitim içerikleri ve süreleri personellerin bilgi seviyeleri göz önünde bulundurularak, eğitim danışmanlarımız ve kurum yetkilileri tarafından ortaklaşa belirlenmektedir.

 

Batıfen, eğitim tecrübesi ve dinamik yapısı ile teknolojinin sağladığı değişime cevap verir. Ankara’da eğitim alanında kalite ve güven arayanların tek adresidir.

 

İşletmenlik, programcılık, bilgisayarlı muhasebe, tasarım ve teknik çizim kursları ile bilgisayar programlarının hepsine cevap verecek eğitmen kadrosu ve son teknoloji imkanları ile donatılmıştır.

 

          BİLGİSAYAR EĞİTİMLERİNDE TÜRKİYENİN TERCİHİ BATIFEN

 

DUYURULAR
Tümünü Göster

Ziya Gökalp Cad. Karanfil Sokak No:1 Nurettinbey İşhanı Kat 5 Kızılay / ANKARA   |   Tel : 0 312 433 00 40 - 433 47 40   |   Fax : 0 312 433 47 40