MESLEK EDİNDİRME

İnsan Kaynakları

Teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin bugünün ve geleceğin dünyasında fark yaratacak olan İnsandır. Bu nedenle İnsan Kaynakları departmanı firmaların sürdürülebilir karlılık ve büyüme anlamında başarılı olabilmeleri için en gerekli birim haline gelmiştir.

 

İnsan Kaynakları Yönetimi; en doğru personellerin seçilmesini,  var olan personeller için en verimli ve adil ortam yaratılmasını, performans değerlendirmesi yaparak en doğru ücretlendirmeyi belirlemeyi, personellerinin doğru zamanda doğru eğitimler almasını sağlayarak hem işletmenin hem de çalışanın mutluluğunu amaçlar.

 

Bu kursta İnsan Kaynakları'na ilişkin tüm süreçlerin bilgi temeli ve mantığı anlatılıp uygulamalar yapılarak katılımcıların insan kaynaklarının tüm süreçlerine hakim olarak çalıştıkları işlerin gerekliliklerini rahatlıkla yapabilecek seviyeye gelmeleri sağlanmaktadır.

 

İletişim yeteneği güçlü olan, kendisini geliştirmek isteyen, insan ilişkileri kuvvetli olan ve bu sektörde kariyer sahibi olmak isteyen herkes bu programa katılabilir.

 

Kurs sonunda katılımcılara MEB onaylı sertifika verilmektedir.

 

DUYURULAR
Tümünü Göster

Ziya Gökalp Cad. Karanfil Sokak No:1 Nurettinbey İşhanı Kat 5 Kızılay / ANKARA   |   Tel : 0 312 433 00 40 - 433 47 40   |   Fax : 0 312 433 47 40