Rusça Eğitimleri


RUSÇA

Rusça

Rusça, son yıllarda ülkemizde dil öğrenme konusunda talebin en çok arttığı dillerden biri olmakla beraber Dünya üzerinde yaklaşık 300 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Dağılan Sovyetler Birliği içinde yer almış ülkelerde halen halkın büyük kesimi Rusça konuşmaktadır. Özellikle Türkiye, Rusya ve diğer bölge ülkeleri arasında her geçen gün artan ticari, sosyal ve turistik ilişkiler, Rusça öğrenmeyi oldukça önemli bir noktaya getirmiştir. Rusça bilmek günümüz Türkiye şartlarında kaçınılmaz bir gereksinim olmuştur.

 

Rusya, BDT Ülkeleri, Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan, Tacikistan, Bulgaristan, Moldovya, Litvanya, Estonya, Letonya, İsrail, Moğolistan, Spitzberg, Finlandiya, Bulgaristan, Almanya; ABD, Polonya, Avustralya, Kanada, Türkiye ve Çin in büyük şehirlerinde bu dil yaygın olarak konuşulmaktadır.  

NETACADEMY dil okulu olarak uyguladığımız Eğitim Sistemi, Rusçayı en iyi biçimde öğretmeyi amaçlayıp, okuma,  dinleme, konuşma ve yazma becerilerini birlikte geliştirerek, Rusça öğretmeyi başarmış durumdadır. 

Eğitimlerimize katılabilmeniz için tercih edeceğiniz gün ve saatler aşağıdaki tablodan seçebilirsiniz. 

 
DUYURULAR
Tümünü Göster

Ziya Gökalp Cad. Karanfil Sokak No:1 Nurettinbey İşhanı Kat 5 Kızılay / ANKARA   |   Tel : 0 312 433 00 40 - 433 47 40   |   Fax : 0 312 433 47 40